Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik produkcji

Eco Light BiosafetyO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie produkcją i zasobami materiałowymi w celu efektywnego wykonywania codziennej produkcji

  • Odpowiedzialność za terminowość montażu produkowanych rozwiązań i ich jakości

  • Terminowa realizacja planów produkcyjnych i celów budżetowych

  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych projektów

  • Zapewnienie odpowiedniej komunikacji między działami, pracownikami i kierownictwem

  • Analizowanie procesów produkcji pod kątem ciągłego doskonalenia wydajności

  • Podejmowanie inicjatyw, poszukiwanie optymalizacji oraz aktywne rozwiązywanie problemów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowane o profilu technicznym

  • Minimum 5 letnie doświadczanie na stanowisku Kierownika Produkcji w firmie przemysłowej.

  • Znajomość procesów, standardów produkcyjnych i zagadnień z zakresu automatyki, elektryki

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu dobrym będzie dodatkowym atutem

  • Kompetencje menedżerskie - zarządzanie zespołem, umiejętność podejmowania decyzji

  • Orientacja na współpracę, rozwój zespołu oraz osiąganie założonych celów

  • Umiejętność strategicznego myślenia, organizowania i planowania

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia: pracodawca od 12 lat na rynku nowych technologii

  • Projekty realizowane w międzynarodowych zespołach

  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych i wymiany doświadczeń

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazne środowisko pracy i nowoczesne narzędzia