Oferta pracy

Kierownik Produkcji

HRK S.A.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne zarządzanie podległą grupą pracowników (motywowanie, rozwój ich umiejętności technicznych i kompetencji miękkich)

  • dbanie o wysoką jakość produkcji

  • określanie norm i planów produkcyjnych

  • monitorowanie realizacji założonego planu produkcyjnego

  • zapewnienie prawidłowych warunków pracy BHP

  • analizy wydajności produkcji

  • motywowanie pracowników do podnoszenia kompetencji i kwalifikacji zawodowych

  • komunikacja z innymi działami firmy

  • planowanie grafików pracy

  • reprezentowanie firmy na zewnątrz

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe - mile widziane techniczne

  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika produkcji w branży automotive - warunek konieczny

  • praktyczna wiedza z zakresu wdrażania narzędzi Lean Manufacturing, prawa pracy, a także systemów ERP

  • znajomość wymagań IATF oraz wskaźników dla procesów produkcyjnych

  • znajomość narzędzi jakościowych do rozwiązywania problemów

  • umiejętność budowania autorytetu i samodzielnego podejmowania decyzji (wysoko rozwinięte kompetencje w zarządzaniu zespołem)

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (regularne spotkania z centralą firmy)

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach oraz spotkaniach z zagranicznymi oddziałami grupy

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i tworzenia procedur w firmie, która rozbudowuje strukturę oraz powiększa park maszynowy

  • szkolenia językowe

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

HRK S.A.

Zespół HRK Katowice specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów, inżynierów, managerów oraz wyższej kadry kierowniczej i członków zarządu. Współpracujemy z firmami z kapitałem polskim oraz zagranicznym. Wspieramy naszych klientów w prowadzeniu rekrutacji w następujących obszarach specjalizacyjnych: inżynieria i produkcja, sprzedaż i marketing, administracja, księgowość i finanse, kadry i płace oraz budownictwo i nieruchomości.

Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment & Development Center), budowanie ścieżek kariery, a także usługi z zakresu employer brandingu oraz obsługi kadr i płac.

Przewiń do profilu firmy