Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

Keystone Consulting

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest renomowana firma produkcyjna zlokalizowana na Śląsku. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną pozycję w swojej branży na świecie i w kraju. W związku z systematycznym wzrostem wolumenu produkcji poszukujemy dla naszego Klienta kandydatów na stanowisko Kierownika Produkcji.

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i realizacja procesu produkcyjnego, maszyn i urządzeń,

  • Organizacja procesu planowania produkcji,

  • Usprawnianie procesów technologicznych,

  • Dbałość o terminową realizację procesu produkcji,

  • Utrzymanie wymaganego poziomu jakości produkcji,

  • Opracowywanie zaleceń eksploatacyjnych mających poprawić efektywność procesu,

  • Rozliczanie czasu pracy załogi,

  • Ocenianie i motywowanie zespołu podległych pracowników.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie: wyższe techniczne,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Decyzyjność, komunikatywność i umiejętność zarządzenia dużymi grupami pracowników,

  • Doświadczenie w organizowaniu harmonogramu czasu pracy i planowaniu procesu produkcji,

  • Opanowanie i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Znajomość obsługi komputera oraz programów biurowych MS Office,

  • Samodzielność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

  • Otwartość na zmiany, elastyczność i chęć do dalszego rozwoju zawodowego.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość systematycznego rozwoju zawodowego,

  • Pracę w zgranym zespole.

Jesteśmy firmą konsultingową wspierającą naszych Klientów w procesie pozyskiwania i selekcji nowych pracowników, kompleksowo realizując projekty rekrutacyjne na stanowiska wysoko wyspecjalizowane oraz menedżerskie w różnych branżach.

Przewiń do profilu firmy