Oferta pracy

Kierownik Produkcji

EXTERYA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Słupno (pow. wołomiński), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie kilkudziesięcioma osobami w dziale produkcyjnym
  • Nadzór nad prawidłowym stanem technicznym parku maszynowego
  • Organizacja i optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • Kontrola terminowości, jakości i ilości wykonywanych produktów seryjnych
  • Współpraca z innymi działami (produkcja, logistyka, wyceny, konstrukcyjny, magazyn, zakupy)
  • Praca przy powstawaniu prototypów produktów lub nowych konstrukcji, atesty.

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie min. 3 letnie na tym lub podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Doskonałej umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi oraz motywowania pracowników
  • Bardzo dobre umiejętności w optymalizacji procesów produkcyjnych oraz we wdrażaniu nowoczesnych systemów organizacji produkcji
  • Wysoko rozwiniętych zdolności przywódczych, interpersonalnych i organizacyjnych
  • Znajomości metodologii Lean Manufacturing i Zarządzania Projektami
  • Mile widziane doświadczenie w branży : Oświetlenie, Oznakowanie Zewnętrzne i Wewnętrzne, POS,
  • Mile widziana znajomość technologii: termoformowanie próżniowe, sztancowanie, gięcie termiczne, cięcie laserem pmma, druk cyfrowy, cięcie aluminium CNC, gięcie aluminium CNC spawanie aluminium, obróbka mechaniczna aluminium, malowanie proszkowe lub na mokro.

Oferujemy:

  • Bardzo miłą atmosferę w pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie, która posiada czołowe miejsce w swojej branży
  • Możliwość wdrażania innowacji w dziale
  • Współpraca z entuzjastami i profesjonalistami w branży
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy