Oferta pracy

Kierownik Produkcji - Spawalnictwo

Staff In Sp. z o.o. O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Dynamicznie rozwijająca się firma Produkcyjno-Handlowa.

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie działem produkcji.
  • Zarządzanie zespołem spawaczy.
  • Organizacja procesów produkcyjnych w sposób zapewniający osiąganie celów ilościowych, jakościowych i ekonomicznych.
  • Zapewnienie zachowania reżimów technologicznych oraz dyscypliny pracy na podległym obszarze.
  • Podejmowanie działań ukierunkowanych na poprawę jakości wyrobów gotowych.
  • Zapewnienie I kontrolowanie warunków związanych z BHP.

Wymagane kwalifikacje:

  • Wykształcenie techniczne.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Obsługa oprogramowanie do projektowania konstrukcji stalowych.
  • Kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu produkcją w obszarze spawalnictwa.
  • Mile widziane są certyfikaty z obszarów: spawalnictwo i zarządzanie jakością.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (3 m-ce + rok + czas nieokreślony).
  • Wynagrodzenie negocjowane indywidualnie w oparciu o staż i doświadczenie.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Możliwość przystąpienia do pakietu zdrowotnego.
  • Szerokie perspektywy rozwoju w firmie, która chce podbić rynek.
  • Pracę w zgranym zespole lubiących się osób.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy