Oferta pracy

Kierownik produkcji spożywczej

Klient Pracuj.plO firmie

  • Robakowo (pow. poznański)

    Robakowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie terminowej realizacji produkcji zgodnie z zamówieniami klientów,

  • Zapewnienie optymalnego wykorzystania surowców, materiałów i mocy produkcyjnych w celu minimalizowania kosztów,

  • Ocena możliwości produkcyjnych,

  • Definiowanie i monitorowanie wszystkich czynników wewnętrznych i zewnętrznych, które mogą mieć wpływ na realizację planów produkcyjnych,

  • Planowanie, organizowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu pracowników oraz sprawowanie bieżącej kontroli nad realizacją powierzonych im zadań,

  • Planowanie, nadzorowanie i koordynowanie pracy działu,

  • Udział w próbach produkcyjnych (nowe warianty) w celu potwierdzenia możliwości realizacji produkcji docelowej,

  • Aktywne wsparcie w realizacji nowych projektów usprawniających pracę przedsiębiorstwa w obszarze produkcyjnym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (Zarzadzanie produkcją, Logistyka, Inżynieria Produkcji, Technologia Żywności),

  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie w obszarze produkcyjnym na stanowisku kierowniczym,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza programu Excel.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Opiekę medyczną,

  • Ofertę ubezpieczenia grupowego,

  • Szkolenia specjalistyczne i z kompetencji osobistych,

  • Narzędzia niezbędne do realizacji celów.

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy