Kierownik Produkcji

Decora S.A.

  • Środa Wielkopolska

    Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • ważna jeszcze 11 dni
    do: 06 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie procesami produkcyjnymi oraz ich doskonalenie i optymalizacja,

  • zapewnienie ciągłości produkcji oraz realizacji bieżących planów produkcyjnych ze szczególnym uwzględnieniem nadzorowania czasu pracy, terminowości i jakości produkcji,

  • planowanie, organizowanie i kontrolowanie pracy podległych pracowników,

  • nadzór nad rozliczeniem procesów produkcyjnych pod względem czasu produkcji, zużycia materiałów oraz wielkości,

  • usprawnianie procesów produkcyjnych, wzrost wydajności i poprawa efektywności i jakości realizowanych procesów produkcyjnych,

  • wdrażanie nowoczesnych metod i narzędzi związanych z zarządzaniem produkcją,

  • zarządzanie kosztami w tym odpowiedzialność za budżet,

  • ścisła współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizowanych zadań,

  • promowanie wśród podległych pracowników postaw opartych na wartościach firmowych oraz kultury stałego doskonalenia pracy i procesów (lean management),

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - wymagane techniczne lub z zakresu zarządzania produkcją (politechniczne),

  • min 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze produkcji masowej

  • min 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu strukturą organizacyjną zatrudniającą ponad 50 pracowników,

  • doświadczenie w zarządzaniu procesami produkcyjnymi,

  • praktyczna znajomość narzędzi lean management,

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i organizacyjne, zdolności przywódcze i komunikacyjne oraz sprawstwo i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego - wymagany poziom minimum B2.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne (konkurencyjne) warunki finansowe,

  • atrakcyjny, rozbudowany pakiet benefitów dodatkowych (w tym m.in. prywatną opiekę medyczna finansowana przez pracodawcę, czy dofinasowanie choinkowe), a także bezpłatny parking dla zmotoryzowanych

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział projektach rozwojowych, szkoleniach, konferencjach i targach,

  • konkursy i prezenty przy każdej okazji do wspólnej radości dla pracowników i ich rodzin, a owocowe dni, wyprawki szkolne dla dzieci pracowników, dofinansowane choinowe i wiele innych form wsparcia dla naszych pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Decora S.A.

Decora S.A. - WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE. Decora S.A. to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM)

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Naszym Klientem jest duża organizacja o ugruntowanej pozycji na rynku polskim o międzynarodowym zasięgu, od wielu lat prowadząca działalność produkcyjną oraz handlową.