Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik produkcji stalowej

Witnica-Metal Sp. z o.o.O firmie

  • Przemysłowa 2
    Witnica, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Witnica-Metal Sp. z o.o.

Przemysłowa 2

Witnica

Witnica Metal Sp z o.o. jest wiodącą firmą metalowo-budowlaną zatrudniającą 170 pracowników. Na naszych maszynach CNC produkujemy okna, ściany osłonowe, drzwi oraz elementy wykończeniowe z aluminium i stali na budowach w całej Europie Zachodniej.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • koordynacja i nadzór nad terminową realizacją kontraktów,
  • kalkulacja konstrukcji stalowych
  • bieżące raportowanie realizowanej produkcji,
  • przygotowanie produkcji - analiza dokumentacji projektowej, sprawdzanie materiałów i narzędzi niezbędnych do produkcji,
  • rozliczanie podległych komórek z powierzonych zadań,
  • nadzór nad kontrolą jakościową i ilościową wykonywanych elementów

Wymagania:

  • minimum 10 lata doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem produkcją w przedsiębiorstwie z branży konstrukcji stalowych,
  • wiedza na temat spawalnictwa konstrukcji stalowych,
  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne preferowane mechaniczne lub budowlane,
  • bardzo dobra umiejętność czytania rysunków technicznych branży konstrukcyjnej,
  • umiejętność organizacji procesów produkcji dla równolegle realizowanych projektów,
  • umiejętność zarządzania zespołem pracowników
  • umiejętność rozwiązywanie problemów produkcyjnych i personalnych,
  • kreatywność, chęć dalszego rozwoju,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość osobistego rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Ogłoszenie archiwalne