Kierownik produkcji

Agro-InstalO firmie

4 000‐7 000 zł brutto / mies.

Agro-Instal

Stary Bazanów 139

Stary Bazanów (pow. rycki)

Zadania:

  • kierowanie procesami produkcji
  • kontrola procesu produkcji od początku do końca
  • Odpowiedzialność za realizowanie celów jakościowych i ilościowych,
  • zapewnienie właściwej organizacji pracy podległego zespołu
  • wdrażanie projektów mających na celu ciągłe doskonalenie poziomu jakości , bezpieczeństwa, oraz efektywności pracy działu produkcji
  • analiza procesu oraz wdrażanie planów optymalizujących produkcję

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne/Konstruktor-technolog/
  • bardzo dobra znajomość procesów obróbki blach stalowych
  • znajomość branży maszyn rolniczych
  • odwaga w myśleniu i działaniu
  • nieszablonowe pomysły
  • chęć odniesienia sukcesu
  • umiejętność pracy zespołowej
  • kultura osobista i uczciwość
  • umiejętność tworzenia planów i ich realizacji

Poszukujemy osoby odważnej i ambitnej, która pragnie uwolnić swój potencjał, potrafiącej samodzielnie podejmować decyzje w oparciu o twarde dane, dokładnej i skrupulatnej, przyjaznej i łatwo nawiązującej kontakty.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania
  • możliwość rozwoju
  • ciekawą pracę i nowe doświadczenia

Jeśli Jesteś głodny sukcesu, masz odwagę, umiesz pracować w sposób nieszablonowy zgłoś się do nas.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy