Oferta pracy

Kierownik Produkcji

TEAM-PLAST Sp. z o.o.O firmie

TEAM-PLAST Sp. z o.o.

Stradomia Wierzchnia 88a

Stradomia Wierzchnia (pow. oleśnicki)

Firma TEAM PLAST Sp. z o.o. to uznany producent stolarki PVC i Aluminiowej.
W związku z dynamicznym rozwojem spółki, poszukujemy kandydata na stanowisko:
KIEROWNIK PRODUKCJI

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i koordynowanie zadań działu produkcji, dotrzymywanie ustalonych terminów, realizacja założonych planów
  • Zarządzanie i kontrola procesu produkcji, minimalizowanie strat i kosztów produkcji
  • Obsługa maszyn, praca przy produkcji okien
  • Przestrzeganie przepisów BHP, instrukcji oraz obowiązujących procedur
  • Zarządzanie podległym zespołem zgodnie ze standardami firmy
  • Wdrażanie nowych rozwiązań oraz rekomendacja własnych pomysłów
  • Uczestnictwo w spotkaniach dot. produkcji
  • Organizacja i udział w szkoleniach branżowych

Oczekiwania względem kandydata:

  • Wymagane min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkującym okna
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne
  • Umiejętność zarządzania zespołem, motywowania i organizacji pracy
  • Podstawowa wiedza z zakresu Kodeksu Pracy i BHP
  • Umiejętność planowania i zarządzania procesami produkcji
  • Komunikatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • Umiejętność sprawnego podejmowania decyzji

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Współpracę z profesjonalistami w swojej branży
  • Samodzielność w organizacji pracy własnej i zespołu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wiedzy, doświadczenia i zaangażowania
CV ze zdjęciem, prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.
lub kontakt pod nr tel. 625 903 071

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883) Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Miejsce pracy: Stradomia Wierzchnia k. Sycowa (40km. Od Wrocławia)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy