Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

DOLMEB Sp. z o.o.

  • Stalowa 25, Świdnica
    Świdnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Stalowa 25

Świdnica

Twój zakres obowiązków

  • nadzór na ilościowym, terminowym i jakościowym procesem produkcyjnym

  • efektywnego wykorzystanie parku maszynowego oraz zasobów ludzkich

  • organizowanie pracy zespołu pracowników oraz stanowisk pracy zgodnie z procesem technologicznym

  • udział we wdrażaniu nowych procesów technologicznych

  • optymalizacja stanowisk pracy i procesów produkcyjnych

  • zapewnienie odpowiednich warunków dla pracowników poprzez odpowiednią ergonomie pracy i przestrzeganie przepisów BHP

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego

  • kilkuletniego doświadczenia w zarządzaniu dużym obszarem produkcyjnym

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • znajomości i doświadczenia we wdrażaniu filozofii Lean Manufacturing

  • znajomości przepisów prawa pracy, BHP, PPOŻ

  • zdolności przywódczych oraz interpersonalnych

  • umiejętności w wyznaczaniu i egzekwowaniu celów

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • uczestnictwo w szkoleniach branżowych

Dolmeb posiada zakład produkcyjny w Świdnicy w którym zatrudniamy ok. 250 osób. Produkujemy meble na bazie płyt MDF, HDF, wiórowych i z płyty komórkowej lakierowanych farbami pigmentowymi. Nasza specjalizacja to wyroby o trudnych kształtach i kolorach. Posiadamy duże doświadczenie w produkcji mebli dziecięcych. Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą, która stawia sobie wysokie wymagania odnośnie jakości, ceny i terminowości realizowanych zamówień.

Przewiń do profilu firmy