Oferta pracy

Kierownik Produkcji

Klient Pracuj.pl

  • Świebodzice

    Świebodzice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie wydziałem produkcji (branża mechaniczna)

  • Zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego i prawidłowego przebiegu procesu wytwarzania.

  • Podnoszenie efektywności procesu produkcyjnego.

  • Inicjowanie działań usprawniających procesy i technologię.

  • Nadzór i kontrola przestrzegania instrukcji technologicznych, warunków technicznych i norm jakościowych w procesie produkcji.

  • Uczestniczenie w rozwiązaniu problemów w ramach 8D, bardzo dobra znajomość metody typu Lean, 5S, SMED oraz wskaźnika OEE.

  • Rozwój metod i narzędzi optymalizujących pracę.

  • Bieżąca analiza osiąganych wyników i ich raportowanie.

  • Planowanie zatrudnienia i wykorzystania przydzielonych zasobów.

  • Aktywne i skuteczne zarządzanie i rozwijanie podległego personelu (ok. 30 osób).

  • Aktywny udział i inicjatywa w zapewnieniu przestrzegania przepisów BHP i budowy kultury bezpiecznej pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: elektryka, mechanika, automatyka).

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie.

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołami produkcyjnymi (staż pracy minimum 5 lat w zakładach produkcyjnych o profilu mechanicznym).

  • Doświadczenie w stosowaniu narzędzie Lean Manufacturing (5S, Kaizen, TPM).

  • Biegła znajomość MS Office, mile widziana znajomość MRP.

  • Samodzielność, odpowiedzialność i zorientowanie na realizację powierzonych zadań.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • Pracę w ustabilizowanej firmie z wieloletnią tradycją.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia.

  • Pełny etat.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.