Kierownik Produkcji

  • Świebodzice, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.11.2017
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 03.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Metal-Plast to powstała w 1993 roku, dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się recyklingiem PVC i produkcją profili  PVC dla budownictwa. Współpracujemy obecnie z ponad 700 producentami stolarki okiennej z PVC w kraju i za granicą. Jesteśmy liderem w naszej branży na rynku krajowym i wiceliderem na rynku europejskim. Firma jest członkiem organizacji Recovinyl. Zatrudniamy obecnie 120 osób. Nasz konsekwentny rozwój możliwy jest dzięki pracownikom, którym oferujemy stabilność zatrudnienia i nieustanne szanse rozwoju. Cenimy własną inicjatywę, kreatywność i poczucie odpowiedzialności za wykonywane obowiązki.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Świebodzice

Opis stanowiska:

  • nadzór nad  procesem produkcji i magazynem wyrobów gotowych
  • kierowanie pracą podległego zespołu pracowników
  • odpowiedzialność za utrzymanie standardów produkcji oraz bezpieczeństwa i higieny pracy
  • odpowiedzialność za polepszanie standardów jakości
  • realizowanie wyznaczonego planu produkcyjnego
  • rozliczanie i raportowanie wykonania produkcji

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjno-handlowej
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
  • osoby mieszkające w promieniu 30 km od Świebodzic
  • bardzo dobra znajomość zagadnień produkcyjnych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • konsekwencja w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji
  • umiejętność planowania zadań i wywiązywania się z założonych terminów
  • prawo jazdy kat B
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system premiowy
  • pracę w młodym, miłym i ambitnym zespole.

Oferty proszę kierować na adres:
Metal-Plast Sp. z o.o. sp.k
ul. Ciernie 157b, 58-160 Świebodzice

tel.: 74 666 58 01
tel. kom. +48 784 037 719

lub za pomocą opcji aplikuj.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się