Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

Drobimex Sp. z o.o.O firmie

  • Kniewska 6, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Drobimex Sp. z o.o.

Kniewska 6

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Sprawowanie nadzoru nad prawidłowym funkcjonowaniem działu,

  • Organizowanie i koordynowanie pracy podległych pracowników,

  • Organizowanie, planowanie oraz nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych,

  • Dbałość o bezpieczne środowisko pracy, przestrzeganie zasad BHP oraz p.poż.,

  • Implementowanie działań usprawniających procesy produkcyjne,

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku związane z zarządzaniem zespołem pracowników,

  • Umiejętność organizacji pracy oraz doświadczenie w zarządzaniu procesami produkcji,

  • Umiejętność obsługi komputera,

  • Dyspozycyjność – praca w systemie 2-zmianowym,

  • Sumienność oraz rzetelność,

To oferujemy

  • Praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość osobistego i zawodowego rozwoju

  • Praca w przyjaznej atmosferze

  • Premia frekwencyjna,

  • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych,