Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

Przedsiębiorstwo PARTNER Sp. z o.o.

9 00013 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Przyszłości 20
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Przyszłości 20

Szczecin

Firma PARTNER specjalizuje się w produkcji drewnianych konstrukcji dachowych oraz domów  w technologii szkieletowej. Oferujemy produkty z surowca najwyższej jakości, przy zachowaniu korzystnej dla inwestora ceny. Obecnie nasze produkty służą inwestorom w Polsce, a także w Niemczech, Danii oraz Szwecji.

Wiemy, że dopasowanie człowieka do firmy i zadań przekłada się na sukces i wynik firmy. Wiemy dokładnie, jaki człowiek pasuje do naszej firmy i jakie cechy musi posiadać, aby odnosić w niej sukces. Nie chcemy pierwszego lepszego człowieka do pracy. Szukamy osoby, który z pełnym przekonaniem mogłaby o sobie powiedzieć:

  • Lubię zarządzać procesem i widzieć realne efekty mojej pracy.
  • Chcę mieć sporą autonomię w pracy i działać samodzielnie, w partnerskich relacjach z przełożonym.
  • Lubię mierzyć się z wyzwaniami każdego dnia, nie lubię monotonnych i długoterminowych zadań.
  • Problemy traktuję jako wyzwania do rozwoju.
  • Jestem otwarty i lubię ludzi.
  • Chcę być doceniany finansowo i za konkretne, mierzalne rezultaty.
  • Potrafię przekonać innych do swoich racji i proponowanych rozwiązań.
  • Potrafię egzekwować wykonanie zadań od podwładnych oraz podwykonawców.
  • Odważenie rozmawiam o problemach i nie znoszę “zamiatania spraw pod dywan”.
  • Biorę “na klatę” ewentualne niepowodzenia, nie szukam winnych na zewnątrz, tylko wyciągam wnioski i zastanawiam się, jak mogę coś zrobić lepiej następnym razem.

Jeśli powyższe stwierdzenia są Ci obce, daruj sobie to ogłoszenie i wróć do przeglądania portalu. Jeśli natomiast widzisz, że to “Twoje słowa i myśli”, to zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą oraz ofertą pracy.

W związku z nieprzewidzianą sytuacją losową poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Produkcji

Cele pracy: kierowanie procesem produkcyjnym domów  i konstrukcji drewnianych

Zakres obowiązków na stanowisku obejmuje 3 zakresy:

I. Planowanie i rozdział pracy pracowników produkcyjnych.

  • analiza dokumentów projektowych;
  • rozlokowanie pracowników na poszczególnych stanowiskach,
  • planowanie harmonogramu produkcji we współpracy z działem logistycznym i projektowym;
  • przeprowadzanie ewentualnych szkoleń stanowiskowych,

II. Realizacja produkcji.

  • odbiór i weryfikacja jakości prac,
  • rozwiązywanie drobnych problemów związanych produkcją,
  • kontrola czasu wykonywanych prac,

III. Rozliczenie produkcji

  • kompletacja dokumentów poprodukcyjnych – kart pracy, kart wydań magazynowych i przekazanie do działu księgowego,
  • analiza możliwości wprowadzenia usprawnień i zmian w procesie,

Od kandydatów ubiegających się o stanowisko oczekujemy:

I. Doświadczenie i wykształcenie:

  • min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu procesami produkcyjnymi (mile widziane doświadczenie jako kierownik budowy lub pokrewne)
  • wykształcenie techniczne – mile widziane budowlane z uprawnieniami do kierowania robotami budowlanymi.

II. Wiedza i umiejętności:

  • wiedza za zakresu zarządzania produkcją,
  • mile widziana wiedza z zakresu budownictwa drewnianego szkieletowego/obróbki tarcicy,
  • umiejętność rozsądnego planowania, które minimalizuje straty finansowe i czasowe;
  • umiejętność współpracy i komunikacja ze współpracownikami  i podwładnymi ,

III. Cechy osobowe oraz nastawienie:

  • duża elastyczność oraz szybka adaptacja do zmian;
  • sumienność i skrupulatność,
  • nastawienie na wynik,
  • wysoka decyzyjność oraz inicjatywa własna;
  • predyspozycje do znajdowania nieszablonowych rozwiązań;
  • przyjemność z doskonalenia siebie oraz swojego obszaru odpowiedzialności.

Osobie przyjętej na stanowisko oferujemy:

I. Dowolną formę zatrudnienia (umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną)

II. Wynagrodzenie brutto w przypadku umowy o pracę:

  • 8 000 zł na okresie próbnym przez trzy miesiące;
  • 9 000 zł po okresie próbnym oraz premię w wysokości  od wartości produkcji  w danym miesiącu (średnio 2000 – 4000 zł),
  • praca od poniedziałku do piątku, 8 godz. dziennie.

III. Realną władzę nad podległym zespołem (decyzje o podziale premii) oraz bezpośredni wpływ na decyzje kadrowe dotyczące pracowników produkcyjnych.

Ogłoszenie archiwalne