Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

Elita MebleO firmie

  • Sztumskie Pole (pow. sztumski), Żeromskiego 32, Sztumskie Pole (pow. sztumski)

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • ustalanie i określanie zadań podległym pracownikom

  • organizowanie i nadzorowanie realizacji procesu produkcyjnego zgodnie z wymaganiami jakościowymi

  • analizowanie i raportowanie wydajności produkcji (gniazd produkcyjnych)

  • monitorowanie realizacji założonego planu produkcyjnego

  • nadzór nad prawidłową, zgodną z przeznaczeniem i dokumentacją – obsługą maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • kontrola i dążenie do minimalizacji kosztów produkcji, optymalizacja czasu pracy

  • czuwanie nad terminowym realizowaniem zleceń produkcyjnych

  • inicjowanie i prowadzenie działań usprawniających

  • prowadzenie szkoleń stanowiskowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mgr inż.). Preferowany kierunek – technologia drewna

  • znajomość języka angielskiego

  • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu

  • umiejętności szybkiego reagowania w trudnych sytuacjach

  • silna motywacja i ukierunkowanie na realizację założonych celów

  • umiejętność motywowania pracowników

  • obsługa komputera (Ms. Office)

  • samodzielność

  • otwartość oraz chęć pogłębiania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

  • dołączenie do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Elita Meble

Jesteśmy liderem w produkcji mebli łazienkowych w Polsce. Nasze spółki Elita i Maximus Trading należą do międzynarodowej grupy producentów wyposażenia łazienek ROYO Group International Bathroom.

Przewiń do profilu firmy

  • Dane osobowe będą wykorzystywane do momentu ukończenia procesu rekrutacji na w/w stanowisko.

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.