Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik produkcji

"GIKO" sp. z o.o.

  • Żeromskiego 93A, Tarnowskie Góry
    Tarnowskie Góry, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Żeromskiego 93A

Tarnowskie Góry

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie produkcji

  • Realizacja planów produkcji

  • Kontrola działań związanych z produkcją

  • Zarządzanie zespołem pracowników

  • Zwiększanie i udoskonalanie efektywności produkcji

  • Budowanie zaangażowanego zespołu pracowników produkcji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz podejmowania decyzji

  • Zdolności komunikacyjne

  • Znajomość programów: MS Office, AutoCad

  • Wykształcenie techniczne

  • Wiedza z zakresu procesów spawania

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość ciągłego rozwoju i nauki w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej na rynku międzynarodowym

  • Umowę o pracę

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

Od ponad 25 lat jesteśmy liderem na rynku w zakresie doradztwa i sprzedaży urządzeń piekarniczo-cukierniczych. Jesteśmy jedynym w Polsce przedstawicielem renomowanych marek: HEUFT, Ice Cool, Technology Unlimited, Durrer oraz Daxner, a także marki własnej GWAREK.