Ta oferta pracy jest nieaktualna od 243 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Produkcji

  • Tczew, pomorskie
  • Kierownik
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    APATOR METRIX S.A.
    poszukuje pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Tczew

     Kluczowe obowiązki:

    • Zarządzanie produkcją oraz współtworzenie i realizacja strategii rozwoju firmy
    • Zarządzanie zmierzające do osiągnięcia wymaganych standardów obowiązujących w firmie w zakresie bezpieczeństwa pracy, wydajności produkcji, kontroli kosztów, jakości, utrzymania ruchu i ciągłego doskonalenia
    • Tworzenie środowiska zapewniającego należytą motywację pracowników do osiągania wyników
    • Skuteczne i wydajne zarządzanie operacjami technicznymi
    • Identyfikacja obszarów oraz procesów do usprawnienia
    • Podwyższanie wydajności i optymalizacja kosztowa procesów produkcyjnych
    • Tworzenie i propagowanie kultury ciągłego doskonalenia

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Minimum kilkuletnie doświadczenie w bezpośrednim zarządzaniu produkcją
    • Silna motywacja do realizacji postawionych celów biznesowych oraz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, prezentacyjne i interpersonalne
    • Umiejętności planowania taktycznego i konsekwentnej realizacji zaplanowanych działań
    • Praktyczne doświadczenie w optymalizacji procesów
    • Znajomość nowoczesnych systemów zapewnienia jakości i organizacji produkcji (Lean Manufacturing, 5S, TQM, Kaizen itp.)
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę na stanowisku menedżerskim
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Rozwój zawodowy
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o wynagrodzenie podstawowe + premię
    • Możliwość wpływania na kształt produkcji oraz wdrażania własnych pomysłów
    • Niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres:

    [email protected]
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez APATOR METRIX S.A. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez APATOR METRIX S.A. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.