Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji - Technolog

3D SYSTEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie grupą pracowników

  • dobór technologii, rysunki warsztatowe, przygotowywanie dokumentacji technicznej, produkcyjnej oraz nadzór wykonawczy

  • kontrola jakości, kontrola kosztów, kontrola realizacji zleceń, zakupów

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy, kreatywność, dobra komunikacja

  • ogólna wiedza techniczna, umiejętność czytania i wykonywania dokumentacji technicznej

  • znajomość technologii obróbki materiałów stosowanych w reklamie (pleksi, aluminium, Dibond, PCV i inne)

  • znajomość budowy, produkcji i montażu liter przestrzennych, kasetonów, totemów i wszelkiego typu oznakowań

  • ogólna znajomość rynku

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

  • pracę w stabilnej firmie od ponad 20 lat na rynku

  • zatrudnienie na umowę o pracę