Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

UST-M Sp. z o.o.O firmie

UST-M Sp. z o.o.

Piaskowa 124a

Tomaszów Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i nadzór produkcji

  • Rozliczanie procesu planowanej produkcji

  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez monitorowanie poziomu zapasów wszystkich materiałów produkcyjnych

  • Nadzór (monitorowanie) dokumentacji produkcyjnej

  • Zarządzanie zasobami ludzkimi w systemie zmianowym

  • Analizowanie i monitorowanie procesów produkcyjnych zgodnie z wdrożonymi procedurami

  • Opracowywanie rozwiązań mających na celu obniżenie strat produkcyjnych, podnoszenie standardów jakościowych oraz wydajności

  • Współpraca z innymi działami w rozwiązywaniu problemów technicznych i organizacyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - politechnika, preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, techniczne, zarządzanie produkcją

  • Doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu procesami produkcyjnymi

  • Praktyczna wiedza w zakresie optymalizacji produkcji

  • Pożądana znajomość oraz umiejętność projektowania odczytu w formatach 3D

  • Umiejętność budowania i zarządzania zespołem

  • Zdolność analitycznego myślenia, rozwiązywanie problemów

  • Dobra znajomość programu Excel

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej;

  • Pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie;

  • Dodatkowe benefity: kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie