Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

Visscher-Caravelle Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja oraz koordynacja produkcji,

  • Odpowiedzialność za cały proces produkcji, łącznie z terminami i dostawami finalnego produktu,

  • Proaktywny udział w rozmieszczaniu zasobów na terenie produkcji,

  • Monitorowanie dostępności surowca i materiałów niezbędnych przy procesie produkcji,

  • Odpowiedzialność za park maszynowy

Nasze wymagania

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie w pracy z ludźmi i bycie liderem z zadaniowym podejściem do wykonywanej pracy,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

To oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet dla zatrudnianych pracowników,

  • Stanowisko pełne wyzwań w szybko rozwijającej się firmie, która rozpoczyna produkcję na terenie Polski,

  • Możliwość uczestnictwa w dodatkowych kursach,

  • Zatrudnienie na pełen etat.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

Visscher-Caravelle Poland Sp. z o.o.

Just Carpets zrzesza grupę ponad 60 pracowników, którzy każdego dnia z entuzjazmem pracują nad tworzonymi w firmie innowacyjnymi dywanikami i wykładzinami do samochodów. Począwszy od procesu produkcji, aż po dostawy na terenie całego świata.

Opis stanowiska:

Bazując na doświadczeniu, które zdobyliśmy tworząc centrum automatycznej produkcji w Holandii, planujemy otwarcie nowego centrum produkcyjnego dywaników samochodowych na terenie miasta Grudziądza.

Głównym zadaniem na stanowisku będzie zarządzanie osobami pracującymi przy produkcji i bycie łącznikiem między tym zespołem, a zarządem firmy znajdującym się w Holandii. Codzienna praca skupiać się będzie na planowaniu, ustalaniu strategii i usprawnianiu aktualnych procesów produkcyjnych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy