Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik produkcji

HAFNER

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zrządzanie 10-osobowym zespołem pracowników

  • Kompleksowe zarządzanie, koordynowanie i optymalizacja procesu produkcyjnego

  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną/produkcyjną i jej terminowe prowadzenie

  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcji

  • Kształtowanie średnio- i krótkookresowego planu produkcji

  • Współpraca w zakresie wdrażania nowych technologii, nowych uruchomień i nowych produktów

  • Monitorowanie sprawności urządzeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Znajomość maszyn i narzędzi do obróbki metalu

  • Umiejętność organizacji pracy w zespole, sumienność, kreatywność

  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników

  • Terminowe i rzetelne  wywiązywanie się z powierzonych obowiązków

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność

  • Bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Naszym pracownikom umożliwiamy pracę w nowoczesnej organizacji, stale podnosząc kwalifikacje zespołu. Ponadto:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego

  • Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

  • Możliwość uczestnictwa w programie dodatkowego ubezpieczenia opieki medycznej, karty sportowej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

HAFNER

HAFNER jest częścią grupy Rubix, europejskiego lidera zatrudniającego ponad 8 000 osób w 22 krajach Europy. Codziennie dostarczamy tysiącom naszych klientów najlepsze rozwiązania i produkty wszystkich wiodących światowych producentów.

HAFNER zajmuje się kompleksową obsługą Klientów w zakresie produkcji, dostaw i serwisu elementów pneumatyki siłowej i sterującej oraz usługami związanymi z utrzymaniem ruchu w zakładach przemysłowych.

Istotnym elementem działalności firmy jest produkcja siłowników pneumatycznych, standardowych i specjalnych oraz innych nietypowych elementów pneumatyki. W ofercie znajduje się również gama nowoczesnych sprężarek śrubowych, projektowanie i montaż specjalistycznych instalacji sprężonego powietrza.

Przewiń do profilu firmy