Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji Transmisji Online

Kimze Sp. z o.o.O firmie

  • S8 Business Park
    Macierzysz (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Kimze Sp. z o.o.

S8 Business Park

Macierzysz (pow. warszawski zachodni)

Corn Studio

by Kimze sp. z o.o.

projektuje oraz realizuje transmisje online wydarzeń naukowych o tematyce medycznej, kierowanych do profesjonalistów ochrony zdrowia oraz konsumentów/pacjentów.

Zadania:

  • przygotowanie i organizacja wydarzeń
  • koordynacja prac nad projektami
  • przygotowanie i egzekucja harmonogramów
  • realizacja projektu zgodnie z założeniami i harmonogramem
  • koordynacja kalendarza wydarzeń/ transmisji
  • przygotowywanie scenariuszy transmisji
  • współpraca z klientami firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie)
  • mile widziane doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • obsługa MS Office, Excel, Power Point,
  • komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne
  • nienaganna prezencja i kultura osobista
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne (prowadzenie kilku projektów jednocześnie)
  • umiejętność pracy pod presją czasu i realizacji wyznaczonych celów
  • osoba dynamiczna, szybko-działająca, potrafiąca pracować w stresie
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju oraz pracy przy prestiżowych wydarzeniach

Ogłoszenie archiwalne