Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji Trzody Chlewnej

Goodvalley Polska

Młyńska 43b

Przechlewo (pow. człuchowski)

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy kierowników z pasją do produkcji trzody chlewnej, w zakładzie który posiada 25 ferm z 24 000 macior i produkuje 500 000 świń rzeźnych rocznie. Będziesz miał możliwość pracy w międzynarodowym zespole kierowników, odpowiadając za wyniki produkcyjne, rozwój ferm trzody chlewnej oraz dobrą atmosferę w miejscu pracy wspólnie z doświadczonym zespołem pracowników.

Nasze wymagania

  • Posiadasz duże doświadczenie w zakresie hodowli świń - macior, tuczników lub obu tych grup

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu

  • Masz chęć i umiejętność do pracy z ludźmi

  • Jesteś ambitny i skupiony na wynikach

  • Dostrzegasz możliwości, a nie problemy

  • Masz zdolności komunikacyjne

  • Działasz w sposób zorganizowany

  • Jesteś gotowy aby w przeszłości pracować z narzędziami LEAN

To oferujemy

  • Planowanie bieżących funkcji gospodarstw we współpracy z zespołem

  • Pracę w zespole nad kluczowymi wskaźnikami efektywności (KPI) oraz ich monitorowanie

  • Możliwość rozwoju i optymalizacji procesów oraz ram pracy w produkcji

  • Odpowiedzialność za koszty produkcji i ich optymalizację

  • Wgląd i wkład w budżetowanie i prognozowanie

  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności poprzez sparingi z innymi kolegami

  • Wynagrodzenie zależne od kwalifikacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Skorzystaj z możliwości zdobycia ogromnego doświadczenia i zrobienia ważnego pierwszego kroku w karierze w międzynarodowej firmie dołączając do naszej firmy produkcyjno-spożywczej o duńskich tradycjach rolniczych i międzynarodowych działaniach.

Zostań częścią organizacji, która kładzie duży nacisk na zrównoważony rozwój, rozwój pracowników i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań opartych na danych.

W Goodvalley nieustannie pracujemy nad rozwojem naszej produkcji trzody chlewnej pod względem dobrostanu zwierząt oraz zrównoważonego rozwoju. Już teraz masz szansę stać się częścią licznego, zaangażowanego i kompetentnego zespołu zajmującego się produkcją trzody chlewnej. Zespołu, który każdego dnia pracuje nad osiągnięciem jak najlepszych wyników w produkcji, która jest istotną częścią marki Goodvalley w produkcji od pola do stołu.

Wiemy, że dobry początek w firmie tworzy podstawę do trwałej i wartościowej współpracy. Dlatego też priorytetem jest dla nas proces wprowadzenia do firmy, podczas którego poznasz firmę, kolegów z innych działów z którymi będziesz współpracować, zakres prac oraz współpracowników.

Przewiń do profilu firmy