Kierownik Produkcji / Unit Manager

  • śląskie
  • Kierownik
  • 2018-07-09
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2018-08-08)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma produkcyjna, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydata na stanowisko:

    Zadania:

    • Kompleksowe zarządzanie obszarem produkcyjnym, udział w planowaniu i organizacji procesu produkcji.
    • Bieżące monitorowanie realizacji planu produkcji i założonych celów jakościowych.
    • Zarządzanie zespołem.
    • Planowanie rozwoju podległych pracowników i współpraca z działem HR przy modelowaniu ścieżek karier.
    • Podejmowanie i realizacja działań na rzecz optymalizacji procesu produkcji i procesów oszczędnościowych.
    • Inicjowanie procesów rozwiązywania problemów – 4M 5WHY.
    • Opracowywanie wskaźników celów (KPI / KAA) dla podległych obszarów i ich monitorowanie.
    • Wdrażanie narzędzi standaryzacyjnych, zarządzania wizualnego, KAIZEN i narzędzi zarządzania elastycznością / umiejętnościami pracowników.
    • Budżetowanie oraz nadzór nad realizacją budżetu w podległym obszarze.
    • Udział w opracowywaniu i wprowadzaniu do produkcji nowych produktów.
    • Nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn i urządzeń, współpraca z pionem technicznym w zakresie sprawności maszyn i urządzeń.

    Wymagania:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (preferowana branża spożywcza, FMCG lub automotive).
    • Wykształcenie wyższe (preferowane: technologia żywności, zarządzanie produkcją).
    • Znajomość zarządzania procesami produkcji i jakością oraz wiedza z zakresu systemów przepływu materiałów.
    • Znajomość narzędzi optymalizujących procesy produkcyjne.
    • Inicjatywa w działaniu, przedsiębiorczość, zdolności organizacyjne, umiejętność myślenia strategicznego i analitycznego.
    • Umiejętność zarządzania ludźmi, zdolności menedżerskie.
    • Umiejętność zarządzania budżetem.

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży.
    • Możliwość realnego wpływu na  rozwój firmy i produktu.
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych klikając w przycisk Aplikuj