Kierownik Produkcji / Utrzymanie Ruchu – Wydział produkcji maseczek medycznych

PAYROLLIDER SP. Z O.O.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym personelem

  • Optymalizacja produkcji pod względem wydajności i kosztów produkcji

  • Odpowiedzialność za utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej

  • Planowanie produkcji i opracowywanie harmonogramu pracy

  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji maszyn i urządzeń

  • Tworzenie wskaźników KPI i nadzór dokumentacji produkcyjnej

  • Zarządzanie gospodarką materiałową podległego obszaru

  • Analiza przyczyn i skutków awarii oraz przestojów związanych z działaniami ludzi, maszyn lub urządzeń oraz przeprowadzenie działań zapobiegawczych.

  • Przygotowywanie bieżących raportów dotyczących: kosztów, wydajności i jakości produkcji

  • Dbanie o wysoką jakość wyrobów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2-letnie

  • Doświadczenie w produkcji wielkoseryjnej.

  • Umiejętność wyznaczania celów dla podległych pracowników i rozliczania z nich

  • Praktyczna wiedza w zakresie optymalizacji produkcji

  • Znajomość w zakresie automatyki, budowy i zasad instalacji pneumatycznych, podstaw elektroniki

  • Zdolność do szybkiego podejmowania decyzji

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i szkoleniowe

  • Znajomość przepisów BHP

  • Znajomość zintegrowanego programu typu ERP

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera MS Office

  • Gotowość do pracy zmianowej

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / kontrakt B2B

  • Wynagrodzenie zależne od posiadanych kompetencji i doświadczenia

  • System benefitów sportowych

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Uczestnictwo w projektach

O nas

Dla naszego klienta, firmy działającej w Polsce od 1991 roku, rozwijającej nową działalność w zakresie produkcji i handlu artykułami higienicznymi i medycznymi w związku z uruchomieniem nowej zautomatyzowanej linii do produkcji maseczek medycznych poszykujemy dla jednego z naszych Klientów pracownika na stanowisko:

KIEROWNIK PRODUKCJI

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy