Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji w Cateringu Dietetycznym

AFTERFIT Sp. z o.o.

4 0006 000 brutto / mies.
  • łódzkie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Dynamicznie rozwijający się catering dietetyczny poszukuje KIEROWNIKA PRODUKCJI

Miejsce pracy przy ulicy Siedleckiej

Opis stanowiska:

  • Praca polega na nadzorowaniu podległych działów (kuchni) oraz sprawnym koordynowaniu w zakresie planowania i organizacji produkcji.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • zdolności do zarządzania czasem swoim i zespołu
  • umiejętność pracy pod presją czasu i zadań
  • otwartość na zmiany, operatywność i kreatywność
  • silnej motywacji do osiągania założonych celów
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętność współpracy zespołowej
  • mile widziane wyższe  wykształcenie.

Oferta:

  • przyjazna atmosfera pracy.
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko.
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywacyjny system premiowania.
  • 20% rabatu przy  zamówieniu diety dla pracowników i jego rodziny.
  • telefon komórkowy.

Ogłoszenie archiwalne