Logo Pracuj.pl

Kierownik produkcji w zakładzie spożywczym

REKEEP POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizacja oraz nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego w zakładzie spożywczym.
  • Udział w rozwiązywaniu problemów technicznych, organizacyjnych i personalnych
  • Dbanie o zachowanie wydajności pracy oraz terminowej realizacji planu
  • Zapewnianie wysokiej jakości bieżącej produkcji i jej procesów
  • Realizacja i kontrola wskaźników produkcyjnych
  • Nadzór nad dokumentacją produkcyjną
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu produkcyjnego
  • Wdrażanie działań optymalizujących prace produkcji

Nasze wymagania

  • Minimum 5 letniego doświadczenia w zarządzaniu procesami produkcji w zakładzie spożywczym.
  • Doświadczenia we wdrażaniu nowoczesnych technologii w branży spożywczej
  • Praktycznej wiedzy z zakresu zarządzania produkcją, planowania produkcji, łańcucha dostaw, wprowadzania innowacji i nowych technologii
  • Umiejętności zarządzania zespołem oraz motywowania zespołu
  • Konsekwencji w działaniu, poczucia odpowiedzialności za podległy zespół
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację – warunek konieczny
  • Motywacji i entuzjazmu do przeprowadzania zmian
  • Bardzo dobrze rozwiniętych zdolności organizacyjnych
  • Zaangażowania i samodzielności
  • Posiadania umiejętności zrozumienia priorytetów biznesowych
  • Umiejętności pracy w zespole ukierunkowanej na osiąganie założonych celów
  • Wysokiej motywacji do pracy, odpowiedzialności i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w prężnie rozwijającej się organizacji w nowo tworzonym obszarze
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
  • miłą atmosferę i nowoczesną kulturę pracy
  • wsparcie zespołu
  • ciekawą i inspirującą pracę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Kierownik produkcji w zakładzie spożywczym, Łódź