Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Produkcji

DevireO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Kierownik ProdukcjiNumer ref.: PL42684

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży FMCG zlokalizowanej w województwie mazowieckim, obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko: Kierownik Produkcji.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i zarządzanie procesem produkcyjnym
  • Zarządzanie podległym zespołem produkcyjnym (około 100 osób)
  • Nadzór nad efektywnością produkcji, realizacja założonych celów produkcyjnych
  • Inicjowanie i prowadzenie działań usprawniających proces produkcyjny
  • Współpraca z Magazynami, Działem Planowania, Działem Technicznym, Działem Zakupów i Logistyki, Sprzedażą i Obsługą Jakości oraz Działem Technologicznym
  • Planowanie i nadzorowanie zadań realizowanych w Zakładzie Produkcyjnym pod kątem terminowości, jakości wykonania, wyposażenia,zasobów ludzkich i przestrzegania procedur
  • Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego oraz nadzór nad prawidłowymi warunkami BHP.

Oczekiwania naszego Klienta:

  • Wcześniejsze doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem produkcją
  • Doświadczenie w pracy w branży spożywczej (produkty świeże, dania gotowe) jest wymogiem koniecznym
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe: technologia spożywcza, inżynieria produkcji, zarządzanie produkcją
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobrze rozwinięte umiejętności zarządzania zespołem
  • Wysoki poziom kompetencji komunikacyjnych i interpersonalnych
  • Umiejętność planowania i zarządzania procesami produkcyjnymi
  • Mile widziana praktyczna wiedza z zakresu Lean Manufacturing.

Nasz Klient oferuje:

  • Pokrycie kosztów dojazdu
  • Pakiet medyczny i kartę sportową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)

Ogłoszenie archiwalne