Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

Jobo EuropeO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i organizację produkcji

  • wdrażanie procedur produkcyjnych

  • nadzór nad dokumentacją techniczną działu produkcyjnego

  • kosztorysowanie

  • zarządzanie podległym zespołem pracowników (dziesięcioosobowy zespół)

  • zapewnienie przestrzegania zasad BHP oraz sprawnego działania systemu zarządzania jakością na hali produkcyjnej

  • zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego

  • wybór, zamawianie i zakup materiałów

  • raportowanie

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem i organizacji produkcji

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • wykształcenie techniczne

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • samodzielność i zdolność rozwiązywania problemów

  • kreatywność

  • chęć do pracy i umiejętność motywowania zespołu

  • mile widziane doświadczenie w branży rowerowej

  • mile widziana znajomość systemów optymalizacji produkcji

To oferujemy

  • pracę w szybko rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku

  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od wyników pracy

  • umowę o pracę

  • miłą atmosferę w pracy

  • możliwość rozwoju wraz z rozwojem firmy

  • doskonały dojazd z Warszawy

Jobo Europe

Jobo Europe Sp. z o.o., producent rowerów elektrycznych, zatrudni osobę na stanowisko Kierownik Produkcji.

Zakład produkcyjny znajduje się w Sokołowie (powiat pruszkowski) pod warszawskimi Jankami

Przewiń do profilu firmy

Sposób aplikacji

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.