Oferta pracy

Kierownik Produkcji

Klient Pracuj.pl

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Główny cel stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie procesem produkcji (jak również aspektami dodatkowymi wymienionymi w opisie) i współpracę z innymi działami firmy.

Zakres odpowiedzialności:

• Zapewnienie realizacji planów produkcyjnych.

• Zapewnienie ciągłości produkcji w zakresie prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania maszyn oraz infrastruktury technicznej.

• Zapewnienie zachowania standardów bezpieczeństwa, jakości produktów i procesów zgodnie ze zdefiniowanymi specyfikacjami i procedurami.

• Wdrażanie projektów optymalizacji kosztów produkcji.

• Kierowanie zespołem - rozwój ich kompetencji, wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów.

• Inicjowanie i wdrażanie zmian wynikających z podejścia lean management.

• Wsparcie profesjonalnego nadzoru nad parkiem maszynowym i infrastrukturą techniczną zakładu produkcyjnego.

• Wsparcie Zarządu w prowadzeniu inwestycji w firmie (park maszynowy, rozbudowa zakładu).

• Nadzór nad pracą zewnętrznych firm usługowych (ochrona, śmieci, itp.).

• Raportowanie do Dyrektora Generalnego.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją i procesami utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym (mile widziane w firmie z branży farmaceutycznej albo spożywczej).

  • Kompetencje managerskie.

  • Wykształcenie wyższe.

  • Dobra znajomość j. angielskiego.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Przywództwo, odpowiedzialność, zaangażowanie.

  • Szybkość działania i podejmowanie optymalnych decyzji w sytuacjach trudnych, pod presją czasu.

  • Inicjatywa i konsekwencja w obszarze planowania i wdrażania zmian.

  • Umiejętność budowania i motywowania zespołu, kierowania pracą i rozwojem innych.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu.

  • Umiejętność delegowania zadań i odpowiedzialności; egzekwowanie, nadzór nad jakością i efektywnością pracy.

  • Ukierunkowanie na efektywną współpracę

  • Praktyczna znajomość i motywacja do wdrażania podejścia lean management.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w firmie z wieloletnią tradycją i na etapie dalszego rozwoju

  • Współpracę z doświadczonym zespołem

  • Możliwość rozwoju kompetencji i rozwoju zawodowego

Klientem Pracuj.pl jest firma z branży farmaceutycznej rozwijająca się na polskim rynku od wielu lat. Firma umacnia swoją pozycję dzięki produkcji i dystrybucji najwyższej jakości produktów.

W związku z planami dalszego rozwoju nasz klient poszukuje wykwalifikowanego kandydata na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy