Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

PRINTMAX D.KUNYSZ, A.SZOR sp.j.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Drukarnia opakowań PRINTMAX
mająca swoją siedzibę w Warszawie
działająca od wielu lat na rynku krajowym jak i zagranicznym,
oparta na zespole kompetentnych pracowników, nowoczesnym parku maszynowym współpracująca z firmami na rynku polskim jak i zagranicznym.

www.printmax.com.pl

Zakres obowiązków:

  • Stała kontrola jakości i ilości wykonanych procesów
  • Codzienna aktualizacja harmonogramu produkcyjnego
  • Kontrola wydajności produkcji na maszynach
  • Ustalenie harmonogramu pracy operatorów maszyn w perspektywie dziennej/tygodniowej
  • Nadzorowanie stanu technicznego i konserwacji maszyn

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży poligraficznej
  • Znajomość procesów poligraficznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdecydowanie, samodzielność oraz dynamizm w działaniu
  • Determinacja w dążeniu do celu

Oferujemy:

  • Wsparcie merytoryczne na etapie wdrażania
  • Pozytywną atmosferę pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiągniętych efektów
  • Niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne