Oferta pracy

Kierownik Produkcji

Devire

  • Warszawa

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Kierownik / Koordynator
  • rekrutacja zdalna

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Kierownik ProdukcjiNumer ref.: PL45605

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w okolicach Warszawy (30km), poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kierownik Produkcji.

Obowiązki:

  • Organizacja procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami
  • Zarządzanie podległym zespołem produkcyjnym pracującym w systemie ciągłym (pon-pt)
  • Nadzór nad efektywnością produkcji, monitoring wskaźników produkcyjnych, realizacja założonych celów produkcyjnych
  • Inicjowanie i prowadzenie działań usprawniających proces produkcyjny z obszaru Continuous Improvement
  • Współpraca z pozostałymi działami w zakładzie, a przede wszystkim z działem planowania, działem technicznym i działem nowych inwestycji
  • Udział w projektach modernizacyjnych
  • Zapewnianie pracy zgodnej z zasadami BHP.

Wymagania:

  • Wcześniejsze doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem produkcją
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki techniczne
  • Znajomość języka angielskiego – poziom B2
  • Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania zespołem
  • Wysoki poziom kompetencji komunikacyjnych i interpersonalnych
  • Umiejętność planowania i zarządzania procesami produkcyjnymi
  • Praktyczna wiedza z zakresu Continuous Improvement.

Nasz Klient oferuje:

  • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjną premię roczną
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Samochód służbowy
  • Możliwość dołączenia do programu emerytalnego

Ogłoszenie archiwalne