Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

START PMO firmie

  • Warszawa (okolice), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Kierownik / Koordynator
START PM Sp. z o.o.

Renomowana firma projektująca i produkująca wysokiej jakości meble dla marek kosmetycznych takich jak Dior, Guerlain, Chanel, Cartier
Kierownika Produkcji

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie procesem produkcyjnym w zakresie prac stolarskich
  • Planowanie i organizacja pracy pracowników produkcji
  • Kontrola i odbiór jakościowy i ilościowy zleconych zamówień
  • Nadzór nad pracą zespołu produkcyjnego

Wymagania:

  • Wykształcenie – technolog drewna, technolog metalu lub pokrewne
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne i analityczne
  • Umiejętność organizacji realizacji nietypowych, prototypowych projektów ekskluzywnych mebli sklepowych, wykonanych ze szkła, metalu, mdf i plexi
  • Zdolność optymalizacji rozwiązań technologicznych, zdolności konstrukcyjne, wyobraźnia przestrzenna
  • Zdolności w zarządzaniu zespołem pracowników produkcyjnych
  • Odpowiedzialność, samodzielność
  • Język angielski, francuski mile widziany
  • Obsługa komputera, pakiet Ms Office
  • Znajomość programu Auto Cad, Corel Draw, mile widziana znajomość Alfa Cam

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

 Proszę o przesyłanie CV
za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Prosimy kandydatów do pracy o zawarcie w CV następującej klauzuli „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ADO spółkę Start PM Sp. z o.o. z siedzibą w Starych Babicach przy ulicy Generała Tadeusza Kutrzeby 30”.
zatrudni:

Ogłoszenie archiwalne