Logo Pracuj.pl

Kierownik produkcji - drukarnia opakowań tektura lita

PrintmaxO firmie

Printmax

Sochaczewska 37

Bemowo

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Stała kontrola jakości i ilości wykonanych procesów w procesie wykrawania i klejenia
  • Codzienna aktualizacja harmonogramu produkcyjnego
  • Kontrola wydajności produkcji na maszynach
  • Ustalenie harmonogramu pracy operatorów maszyn w perspektywie dziennej/tygodniowej
  • Nadzorowanie stanu technicznego i konserwacji maszyn

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży poligraficznej
  • Znajomość procesów poligraficznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdecydowanie, samodzielność oraz dynamizm w działaniu
  • Determinacja w dążeniu do celu

To oferujemy

  • Wsparcie merytoryczne na etapie wdrażania
  • Pozytywną atmosferę pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiągniętych efektów
  • Niezbędne narzędzia pracy

O nas

PRINTMAX to nowoczesna drukarnia mieszcząca się na Warszawskim Bemowie. Nasza specjalizacja to produkcja wysoko przetworzonych opakowań kartonowych z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii poligraficznych. Pracujemy w oparciu o normę ISO dla klientów z branż: farmaceutycznej, FMCG, spożywczej i odzieżowej. Nasze opakowania możesz znaleźć na półce sklepowej czy aptece.

W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik produkcji - dział wykrawania i klejenia

Kierownik produkcji - drukarnia opakowań tektura lita, Sochaczewska 37, Bemowo, Warszawa