Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1112 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Produkcji Wdrożeniowej

  • Nowy Tomyśl, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 07.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą z branży elektrotechnicznej, liderem w technikach połączeń elektrycznych i automatyce przemysłowej, mającą 80 lat doświadczeń na świecie i ponad 15 lat działalności na rynku polskim.

    Pozycję lidera osiągamy dzięki innowacyjnemu i nowoczesnemu działaniu, poszanowaniu środowiska naturalnego oraz realizacji zasady,  iż najważniejszym dobrem firmy są ludzie. Dbając o bezpieczne warunki pracy, firma daje swoim pracownikom szansę na rozwój  i zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Nowy Tomyśl

    Główne zadania:

    • Prowadzenie strategicznych projektów związanych z rozwojem nowych produktów
    • Planowanie i nadzorowanie nowych projektów wdrożeniowych w oparciu o kryteria: budżet, koszty, jakość, terminy
    • Definiowanie wymagań: technicznych, operacyjnych i jakościowych do nowo wdrażanych produktów we współpracy z innymi działami
    • Odpowiedzialność za produkcję przedseryjną nowych produktów w celu ich prezentacji na strategicznych targach branżowych
    • Odpowiedzialność za bieżącą produkcję nowych wdrożeń: realizacja planu produkcji, podejmowanie działań w oparciu o wskaźniki produkcyjne, analiza przyczyn reklamacji i podejmowanie działań korygująco-naprawczych
    • Optymalizacja procesu produkcyjnego w celu przygotowania do przekazania do produkcji seryjnej
    • Zarządzanie podległym zespołem (15 osób, system III zmianowy)

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenie w zakresie optymalizacji procesów technologicznych w branży elektrotechnicznej
    • Doświadczenie w pracy w projektach wdrożeniowych
    • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu obszarem produkcji oraz podległym zespołem
    • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym (inżynieria produkcji, zarządzanie produkcją, budowa maszyn, mechanika, elektrotechnika)
    • Znajomość zagadnień dotyczących optymalizacji produkcji (lean manufacturing)
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
    • Umiejętność analitycznego myślenia

    Pracownikom oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej organizacji
    • Codzienną współpracę z Centralą w Blombergu w ramach realizowanych projektów
    • Ciekawe wyzwania w innowacyjnym środowisku pracy
    • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju
    • Bogaty pakiet socjalny
    • Dofinansowanie dojazdów

    Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu (61) 44 35 782
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz  z listem motywacyjnym

    Prosimy o umieszczenie w tytule e-maila nazwy stanowiska, na które Pan/Pani aplikuje.

    PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o. o.
    ul. Celna 5, 64 – 300 Nowy Tomyśl lub

    Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie internetowej www.phoenixcontact.pl

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Tomyślu, ul. Celna 5, kod poczt. 64-300, w celach niezbędnych dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)”