Ta oferta pracy jest nieaktualna od 868 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Produkcji Wdrożeniowej

  • Nowy Tomyśl, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2015-05-07

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą z branży elektrotechnicznej, liderem w technikach połączeń elektrycznych i automatyce przemysłowej, mającą 80 lat doświadczeń na świecie i ponad 15 lat działalności na rynku polskim.

Pozycję lidera osiągamy dzięki innowacyjnemu i nowoczesnemu działaniu, poszanowaniu środowiska naturalnego oraz realizacji zasady,  iż najważniejszym dobrem firmy są ludzie. Dbając o bezpieczne warunki pracy, firma daje swoim pracownikom szansę na rozwój  i zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Tomyśl

Główne zadania:

  • Prowadzenie strategicznych projektów związanych z rozwojem nowych produktów
  • Planowanie i nadzorowanie nowych projektów wdrożeniowych w oparciu o kryteria: budżet, koszty, jakość, terminy
  • Definiowanie wymagań: technicznych, operacyjnych i jakościowych do nowo wdrażanych produktów we współpracy z innymi działami
  • Odpowiedzialność za produkcję przedseryjną nowych produktów w celu ich prezentacji na strategicznych targach branżowych
  • Odpowiedzialność za bieżącą produkcję nowych wdrożeń: realizacja planu produkcji, podejmowanie działań w oparciu o wskaźniki produkcyjne, analiza przyczyn reklamacji i podejmowanie działań korygująco-naprawczych
  • Optymalizacja procesu produkcyjnego w celu przygotowania do przekazania do produkcji seryjnej
  • Zarządzanie podległym zespołem (15 osób, system III zmianowy)

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie w zakresie optymalizacji procesów technologicznych w branży elektrotechnicznej
  • Doświadczenie w pracy w projektach wdrożeniowych
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu obszarem produkcji oraz podległym zespołem
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym (inżynieria produkcji, zarządzanie produkcją, budowa maszyn, mechanika, elektrotechnika)
  • Znajomość zagadnień dotyczących optymalizacji produkcji (lean manufacturing)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Pracownikom oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji
  • Codzienną współpracę z Centralą w Blombergu w ramach realizowanych projektów
  • Ciekawe wyzwania w innowacyjnym środowisku pracy
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Dofinansowanie dojazdów

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu (61) 44 35 782
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz  z listem motywacyjnym

Prosimy o umieszczenie w tytule e-maila nazwy stanowiska, na które Pan/Pani aplikuje.

PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o. o.
ul. Celna 5, 64 – 300 Nowy Tomyśl lub

Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie internetowej www.phoenixcontact.pl

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Tomyślu, ul. Celna 5, kod poczt. 64-300, w celach niezbędnych dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się