Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik produkcji

BUS FACTORY sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

7 0008 000 brutto / mies.
  • Wejherowo, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Bus Factory to firma specjalizująca się w zabudowach minibusów według indywidualnych zamówień klientów, wykraczająca poza produkcję seryjną.

Firma ma zasięg globalny, produkowane minibusy eksportujemy na rynki zagraniczne.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika na stanowisko kierownik produkcji.

Strona Internetowa Bus Factory

Zadania :

  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym
  • Dbanie o prawidłowy przebieg procesów produkcyjnych
  • Planowanie pracy podległego zespołu,
  • Optymalizacja i doskonalenie procesów produkcyjnych
  • Ścisła współpraca z kierownikiem jakości oraz zarządem
  • Utrzymanie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Utrzymanie terminów produkcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym i zarządzaniu zasobami ludzkimi
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji pod presją czasu, asertywność, umiejętność zarządzania zespołem i koordynacji pracy
  • Nie wymagamy doświadczenia w branży motoryzacyjnej
  • Nie wymagamy znajomości zagadnień technicznych

Oferujemy :

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem ubezpieczeń

Ogłoszenie archiwalne