Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Produkcji

  • wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2018-03-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma produkcyjna o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i rynkach międzynarodowych poszukuje kandydata na stanowisko:

    (miejsce pracy: okolice Poznania)

    Zadania na stanowisku:

    • Zarządzanie procesami produkcyjnymi, ich doskonalenie i optymalizacja.
    • Usprawnianie procesów produkcyjnych w celu terminowej realizacji planów produkcyjnych, wzrostu wydajności i poprawy jakości procesów oraz produktów.
    • Wdrażanie nowoczesnych metod i narzędzi związanych z zarządzaniem produkcją, ciągła poprawa ich efektywności
    • Zarządzania kosztami: odpowiedzialność za budżet, monitoring kosztów.
    • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizowanych zadań.
    • Promowanie wśród podległych pracowników postawy nastawionej na budowanie kultury opartej na wartościach firmowych oraz kultury stałego doskonalenia pracy i procesów (Lean Manufacturing)
    • Zapewnienie ciągłości produkcji oraz realizacji bieżących planów produkcyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem nadzorowania czasu pracy, terminowości i jakości produkcji
    • Planowanie, organizowanie i kontrolowanie pracy podległych pracowników
    • Nadzór nad rozliczeniem procesu produkcji pod względem czasu produkcji, zużycia materiałów oraz wielkości ewentualnych strat

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub z zakresu zarządzania produkcją).
    • Minimum pięcioletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze produkcji oraz doświadczenie w zarządzaniu strukturą organizacyjną zatrudniającą ponad 50 pracowników.
    • Doświadczenie w zarządzaniu procesami produkcyjnymi.
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
    • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Management.
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i organizacyjne, zdolności przywódcze i komunikacyjne. Samodzielność, pomysłowość  i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań.

    Oferujemy:

    • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i dodatkowych benefitów
    • Profesjonalne środowisko pracy, atmosferę współpracy i zaangażowania
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach oraz projektach

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)." Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.