Oferta pracy

Kierownik Produkcji

Klient Pracuj.plO firmie

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Kierownik / Koordynator

 Miejsce pracy: Włocławek

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • zarządzanie grupą pracowników  ( 30-50 osób)
  • budowanie, rozwój oraz motywowanie podległego zespołu
  • realizacja planów produkcyjnych
  • delegowanie i rozliczanie zadań - współpraca z liderami i załogą
  • realizacja wyznaczonych celów produkcyjnych z uwzględnieniem jakości, budżetu oraz terminowości
  • raportowanie i analizy wydajności produkcji
  • planowanie grafików pracy
  • inicjowanie i wdrażanie zmian mających na celu doskonalenie i optymalizacji  efektywności w wydziale produkcji
  • dbanie o optymalne wykorzystanie linii produkcyjnych
  • doskonalenie i usprawnianie procesów produkcyjnych oraz pracy podległych pracowników
  • przestrzeganie i stosowanie  procedur i wymagań HACCP, BRC, GMP, BHP
  • prawidłowe przyjęcie surowców i przekazanie wyrobów do magazynu
  • współpraca z zespołem utrzymania ruchu w zakresie sprawności technicznej  maszyn oraz ścisła współpraca z działem jakości
  • ścisła współpraca z pozostałymi oddziałami i Zarządem spółki
  • współpraca przy wdrażaniu nowych produktów i technologii

Wymagania:

  • wykształcenie (wyższe ) techniczne
  • min. 5-letniego doświadczenia w obszarze zarządzania produkcją w zakładzie produkcyjnym - mile widziana branża spożywcza
  • umiejętności organizacji pracy własnej oraz zespołowej - umiejętności ustalania priorytetów, motywowania i angażowania załogi, umiejętności jasnego formułowania zadań i celów
  • umiejętność pracy w zespole oraz zarządzania zespołami produkcyjnymi
  • umiejętność innowacyjnego  myślenia oraz wyciągania logicznych wniosków
  • dobrej znajomości obsługi komputera w zakresie MS Office
  • silna motywacja wewnętrzna, zaangażowanie , systematyczność oraz odpowiedzialność
  • mile widziana znajomości systemów optymalizacji produkcji, metod i narzędzi związanych z TPM / Lean Management
  • dyspozycyjność, gotowość pracy w systemie II zmianowym

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • mieszkanie pracownicze, auto służbowe
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji
  • możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy