Oferta pracy

Kierownik produkcji

STB KONCEPT SP. Z O.O.O firmie

STB KONCEPT SP. Z O.O.

Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5

Wołomin

Firma STB Koncept zajmuje się produkcją i sprzedażą płyt styropianowych do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Działamy na rynku od ponad 20 lat, oferując najwyższej jakości materiały styropianowe do izolacji budynków. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Kierownik produkcjiNumer ref.: region: województwo mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie obszarem produkcji w zakładzie, zapewnienie jej ciągłości i wydajności na założonym poziomie,
  • Organizacja pracy zakładu i zarządzenie produkcją,
  • Rozwijanie, motywowanie podległego zespołu,
  • Wdrażanie projektów optymalizacyjnych związanych z ciągłym doskonaleniem procesów w zakresie jakości i efektywności kosztowej i operacyjnej fabryki,
  • Aktywny udział w tworzeniu długoterminowej strategii rozwoju produkcji,
  • Nadzór nad realizacją założonych celów (w zakresie wydajności, kosztów, planowania produkcji),
  • Nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy,
  • Zapewnienie właściwej komunikacji i przebiegu dokumentów,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, jakościowych i organizacyjnych,
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji założonych celów biznesowych.
  • Sporządzanie raportów produkcyjnych.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją i zespołem,
  • Wykształcenie wyższe techniczne / z zakresu zarządzania produkcją,
  • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją oraz doświadczenie w ich wdrażaniu,
  • Umiejętność organizowania i planowania produkcji, zarządzania budżetem, zasobami materiałowymi,
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • Zdolności analityczne i duża decyzyjność,
  • Mile widziana znajomość systemów klasy ERP,
  • Doświadczenie w branży tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Interesującą pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • System premiowy z tytułu poleceń pracowniczych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji,
  • Perspektywę długotrwałej współpracy w firmie zatrudniającej ponad 80 pracowników.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
odwiedź nasze strony internetowe:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku
prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy