Oferta pracy

Kierownik Produkcji

ZF CV Systems Poland Sp. z o.o.

Ostrowskiego 34

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna jest za zarządzanie zespołem 20-25 pracowników montażu. Kierownik Produkcji dba o efektywną komunikację, angażuje zespół do realizacji bieżącego planu produkcji, wdraża i egzekwuje pracę zgodnie z obowiązującym standardem. Do zadań na tym stanowisku należy dbanie o realizację założonych celów produkcyjnych, analiza dostępnych zasobów oraz aktualnych wskaźników (bezpieczeństwo, jakość, produktywność, absencja) i podejmowanie działań, które zapewnią wykonanie planu produkcyjnego. Kierownik Produkcji wspiera rozwój pracowników, dba o bezpieczeństwo, porządek, dyscyplinę pracy w swoim obszarze i ocenia zespół pod kątem realizacji zadań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane techniczne)

  • zorientowanie na rezultat

  • zdolności organizacyjne

  • umiejętność pracy z ludźmi i rozwiązywania problemów

  • znajomość podstawowych narzędzi zarządzania produkcją

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i instrukcji

  • znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MSOffice

  • gotowość i inicjatywa do wdrażania zmian

  • znajomość przepisów prawa pracy i BHP

  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę w systemie 3 zmianowym

  • rozwój zawodowy w obszarze zarządzania ludźmi i procesami produkcyjnymi

  • pakiet szkoleń na wstępie i podczas dalszej pracy

  • możliwość awansu, w branży automotive, w lokalnych i globalnych strukturach ZF

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premię półroczną do 12 % wynagrodzenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

W maju 2020 roku dwie wiodące firmy ZF i WABCO połączyły siły, aby dostarczać zintegrowane systemy i usługi dla producentów ciężarówek, autobusów i przyczep oraz właścicieli flot, kształtując w ten sposób transport przyszłości. ZF jest globalną firmą technologiczną, producentem systemów do samochodów osobowych, pojazdów użytkowych i technologii przemysłowych wspierającym rozwój mobilności nowej generacji. WABCO - globalny dostawca technologii poprawiających bezpieczeństwo pojazdów ciężarowych takich jak ABS, ESC, układy pneumatyczne, zawieszenie - stało się teraz częścią ZF Group jako Dywizja Systemów Kontroli Pojazdów Użytkowych. Naszym wspólnym celem jest tworzenie bardziej ekologicznych rozwiązań transportowych oraz realizacja wizji autonomicznej i bezpiecznej jazdy.

Przewiń do profilu firmy