Oferta pracy

Kierownik Produkcji

Klient Pracuj.pl

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie działem Produkcji (ponad 600 osób), w tym bezpośrednio Kierownikami Obszarów, Inżynierami oraz pośrednio Liderami, Pracownikami Produkcji

  • Terminowe oraz efektywne realizowanie strategii organizacji, w tym celów, planów oraz zleceń produkcyjnych

  • Dbałość o motywację, rozwój, efektywność i wyniki podległego zespołu

  • Wspieranie działań zmierzających do osiągania celów w zakresie wydajności, jakości, bezpieczeństwa, absencji, rotacji, oraz minimalizacji kosztów

  • Współpraca z innymi zespołami (również spoza PL) w zakresie wdrażania nowych technologii, produktów oraz nowych uruchomień

  • Raportowanie kluczowych wskaźników produkcyjnych do Zarządu

  • Zarządzanie budżetem działowym

  • Wspieranie projektów optymalizujących procesy produkcyjne

Nasze wymagania

  • Ponad 6 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w międzynarodowej firmie produkcyjnej

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej, chemicznej lub medycznej będzie dużym atutem

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Praktyczna znajomość narzędzi ciągłego doskonalenia, w szczególności Lean Manufacturing oraz metodologii Six Sigma

  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office, szczególnie arkusze kalkulacyjne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, organizacyjne oraz komunikacyjne

  • Gotowość do pracy w intensywnym, dynamicznym, zmiennym i międzynarodowym środowisku pracy

To oferujemy

  • Opieka medyczna w pełni opłacana przez pracodawcę

  • Wiele innych benefitów z ZFŚS

  • Dofinansowanie do karty Multisport, wyżywienia, samochodu

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenie na życie

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą