Oferta pracy

Kierownik Produkcji

KFB ACOUSTICS sp. z o.o.O firmie

  • Mydlana 7
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

KFB ACOUSTICS sp. z o.o.

Mydlana 7

Wrocław

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i niemieckim, specjalizującej się w produkcji ustrojów akustycznych. Tworzymy rozwiązania antyhałasowe o gwarantowanej skuteczności, aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczych optymalizujących hałas i drgania w wielu gałęziach przemysłu. Pracując dla nas zetkniesz się z najbardziej innowacyjnymi technologiami oraz ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania.

Aktualnie, w związku z intensywnym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie zespołem pracowników produkcji;
  • Planowanie, koordynacja, nadzór nad jakością i kontrola procesów produkcyjnych (obróbka skrawaniem, spawanie, obróbka plastyczna, montaż);
  • Optymalizacja wydajności procesów produkcyjnych;
  • Monitorowanie i bieżące raportowanie realizowanych procesów produkcyjnych;
  • Nadzór nad stanem technicznym parku maszynowego i narzędzi;
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP i ochrony środowiska.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe);
  • Doświadczenie w planowaniu i kierowaniu produkcją dla projektów Engineering To Order (ETO);
  • Umiejętność budowania zespołu pracowników na produkcji i motywowania go do osiągania założonych celów;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w zakładzie produkcyjnym (minimum 3 lata);
  • Znajomość technologii (obróbka plastyczna, spawalnictwo, obróbka mechaniczna metali);
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej w tym rysunku technicznego;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność planowania krótko i długoterminowego;
  • Kreatywność, nastawienie na rozwiązywanie problemów;
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

Ze swojej strony zapewniamy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • Znakomite możliwości rozwoju, samodzielność oraz doświadczenie w pracy nad realizacją międzynarodowych projektów;
  • Bezpłatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie NNW;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie sektora inżynierskiego;
  • Przyjazną atmosferę w otwartym na nowe pomysły, stale rozwijającym się zespole profesjonalistów.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy