Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Produkcji Wydziału Łodzi

Sportis S.A.O firmie

Sportis S.A.

Na Dambnik 22

Bojano (pow. wejherowski)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą wydziału produkcji łodzi

  • planowanie, organizacja i nadzór nad wykonaniem założeń produkcyjnych

  • optymalizacja i ciągłe udoskonalanie procesów produkcyjnych

  • nadzór nad terminowością i jakością realizowanych zleceń

  • współudział w pracach związanych z wdrażaniem prototypów

  • zatwierdzanie dokumentacji konstrukcyjno-technologicznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, najlepiej w specjalności Wydział Mechaniczny-Technologiczny lub Budowa Jachtów i Okrętów

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej

  • znajomość j.angielskiego lub j.niemieckiego

  • umiejętność organizowania i planowania produkcji

To oferujemy

  • ciekawą pracę

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju zawodowego