Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji Wydziału Łodzi

Sportis S.A.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą wydziału produkcji łodzi

  • planowanie, organizacja i nadzór nad wykonaniem założeń produkcyjnych

  • optymalizacja i ciągłe udoskonalanie procesów produkcyjnych

  • nadzór nad terminowością i jakością realizowanych zleceń

  • współudział w pracach związanych z wdrażaniem prototypów

  • zatwierdzanie dokumentacji konstrukcyjno-technologicznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, najlepiej w specjalności Wydział Mechaniczny lub Budowa Jachtów i Okrętów

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej

  • znajomość j. angielskiego

  • umiejętność organizowania i planowania produkcji

To oferujemy

  • ciekawą pracę

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju zawodowego

Sportis S.A.

SPORTIS S.A. jest polskim producentem łodzi hybrydowych typu RIB.

Główny profil działalności :

• projektowanie i produkcja łodzi hybrydowych typu RIB

• projektowanie i produkcja łodzi pneumatycznych z tkanin powlekanych

• projektowanie i produkcja wyrobów ze stali nierdzewnej

Przewiń do profilu firmy