Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji Wydziału Obróbki Skrawaniem

Gardner Aerospace- Nowa Dęba Sp. z o.oO firmie

  • Świlcza (pow. rzeszowski)

    Świlcza (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i kierowanie pracą Wydziału Obróbki Skrawaniem oraz działu inżynieryjnego,

  • terminowa realizacja zadań produkcyjnych wynikających z zamówień klientów,

  • planowanie, zarządzanie i koordynowanie przebiegu realizacji nowo uruchamianych projektów oraz produkcji seryjnej,

  • zapewnienie wyprodukowania na podległym wydziale towarów zgodnych z wymaganiami jakościowymi klientów,

  • raportowanie i analiza kluczowych wskaźników (KPIs) realizacji produkcji w cyklu dziennym, tygodniowym i miesięcznym,

  • stałe aktualizowanie wiedzy na temat wymagań jakościowych klientów,

  • optymalizacja kosztów produkcji,

  • współpraca z działem sprzedaży odn. wycen nowych projektów,

  • znajomość i realizacja wymagań normy AS9100 w obszarze produkcji i działu inżynieryjnego,

  • nadzór nad eksploatacją i stanem technicznym narzędzi, maszyn, urządzeń technicznych i środków transportu stanowiących wyposażenie Wydziału,

  • prowadzenie szkoleń pracowników nowoprzyjętych i cyklicznych szkoleń stanowiskowych,

  • tworzenie środowiska pracy opartego na zaufaniu, otwartej komunikacji oraz kreatywnym myśleniu,

  • przygotowywanie raportów wymaganych przez Grupę Gardner w języku angielskim oraz ich prezentacja przed kadrą zarządzającą w Grupie Gardner,

  • doskonalenie i rozwijanie własnych umiejętności.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane o kierunku technicznym,

  • minimum 5 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • znajomość procesów, standardów produkcyjnych i zagadnień z zakresu obróbki skrawaniem,

  • znajomość i doświadczenie w stosowaniu rozwiązań LEAN Management,

  • znajomość systemu zarządzania jakością AS 9100 będzie atutem,

  • biegłe posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie,

  • kompetencje menedżerskie - zarządzanie zespołem, umiejętność podejmowania decyzji,

  • orientacja na współpracę, rozwój zespołu oraz osiąganie założonych celów,

  • umiejętność strategicznego myślenia, organizowania i planowania,

  • doświadczenie w pracy z systemami klasy MRP/ERP.

To oferujemy

  • możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej w środowisku międzynarodowym, w oparciu o standardy pracy branży lotniczej,

  • samodzielne stanowisko umożliwiające implementację własnej strategii rozwoju zespołu i kształtowania strategii biznesowej w obszarze produkcji

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Gardner Aerospace- Nowa Dęba Sp. z o.o

Gardner Aerospace is a leading international manufacturer of aerospace finished components, comprising simple to highly complex and small to very large machined and sheet metal fabricated detailed parts. It is committed to manufacturing excellence, with world-class facilities in the UK, France, Poland, India and China, providing customers with the advantages of a high-quality and substantial internal low-cost supply chain through a single point of access.

Przewiń do profilu firmy