Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Produkcji

NRG Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Wysogotowo (pow. poznański), Poznań

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni nadzór nad wykonawstwem konstrukcji stalowych oraz instalacji technologicznych

  • bieżąca realizacja zapotrzebowań zespołu produkcyjnego

  • koordynacja oraz zarządzanie pracą zespołu produkcyjnego

  • kontrola parametrów efektywności i wydajności zespołu produkcyjnego

  • kontrola harmonogramów w oparciu o plan produkcyjny

  • bieżące tworzenie dokumentacji warsztatowej

  • dbałość o zachowanie standardów jakościowych na linii produkcyjnej oraz rozwiązywanie bieżących problemów technicznych

  • przestrzeganie przepisów BHP i p.poż oraz ochronę środowiska

  • ścisła współpraca z Project Menagerem

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży gazowniczej

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

  • umiejętność zarządzania zespołem produkcyjnym

  • samodzielność, pomysłowość i nastawienia na poszukiwanie rozwiązań

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • wysokorozwinięte umiejętności analityczne i organizacyjne, zdolności przywódcze i komunikatywne

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kategorii B

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • uprawniania budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej lub instalacyjnej

  • preferowane wykształcenie techniczne

  • uprawnienia SEP grupy I, II i III – Dozór lub Eksploatacja

  • znajomość programu AutoCAD

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • auto służbowe do własnej dyspozycji

  • telefon i laptop służbowy

  • przyjazna atmosferę pracy i otwartość na świeże pomysły

  • Benefity

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

NRG Solutions Sp. z o.o.

Jesteśmy nowoczesną firmą, bazującą na wieloletniej praktyce i posiadanym know-how w realizacji projektów w formule Generalnego Wykonawstwa i Podwykonawstwa, serwisie i dostawie urządzeń w szeroko rozumianym segmencie infrastruktury konstrukcyjnej oraz energetyczno-gazowej.

Realizację powierzonych nam zadań opieramy na zdobytym doświadczeniu, doskonałej znajomości rynku, świetnej organizacji pracy oraz markowych i sprawdzonych rozwiązaniach technologicznych.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez NRG Solutions Sp. zo.o z siedzibą w Wysogotowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest NRG Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie przy ul. Skórzewskiej 35. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.