Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik produkcji zabezpieczeń

Elektrometal Energetyka S.A.

  • Mazura 18A, Warszawa, Działkowa 67, Warszawa

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań wynikająca z planu produkcji, zgodnie z wymogami jakościowymi i wydajnościowymi

  • egzekwowanie przestrzegania dyscypliny, higieny oraz bezpieczeństwa pracy

  • identyfikacja i rozwiązywanie problemów dotyczących procesu produkcji

  • nadzór nad właściwym i kontrolowanym przepływem materiałów w obrębie produkcji

  • zarządzanie dokumentacją produkcyjną

  • nadzór nad prawidłową eksploatacją narzędzi i urządzeń

  • realizacja, monitorowanie i analizowanie wskaźników operacyjnych obszaru produkcji

  • optymalizacja procesów produkcyjnych w obszarze wydajności, jakości, kosztów, zarządzania personelem

  • stałe podnoszenie efektywności procesu produkcji oraz wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i koncepcji zarządzania produkcją

  • opiniowanie i aktywne uczestnictwo w nowych projektach wdrażanych w organizacji

  • zarządzanie zespołem pracowników, ich kompetencjami i rozwojem

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – warunek konieczny

  • wykształcenie wyższe lub średnie (techniczne, zarządzanie produkcją lub pokrewne)

  • wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania zespołem i zdolności interpersonalne

  • znajomość nowoczesnych metod zarządzania i optymalizacji produkcji (np. Lean Six Sigma) i praktyczne doświadczenie w prowadzeniu projektów usprawniających procesy produkcyjne

  • umiejętności rozwiązywania problemów występujących w środowisku produkcyjnym i zapobiegania ich występowania w przyszłości

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Mile widziane

  • wiedza z zakresu procesów i metod zarządzania produkcją urządzeń elektronicznych

  • znajomość technologii produkcji urządzeń elektronicznych

  • obsługa testera CMC

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w polskiej, prężnie rozwijającej się firmie z sektora energetycznego

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju kariery w branży elektroenergetycznej

  • pracę w przyjaznej atmosferze, w kreatywnym i zintegrowanym zespole

  • atrakcyjny system wynagradzania

  • elastyczny czas pracy

(www.elektrometal-energetyka.pl)

Naszą energią są przede wszystkim ludzie!

Dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku działająca w branży elektroenergetycznej, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji urządzeń dla energetyki zawodowej, przemysłu ciężkiego oraz górnictwa. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje zdecydowanego kandydata do pracy w Dziale Rozwoju Konstrukcji Mechanicznych

Przewiń do profilu firmy