Kierownik Produkcji - Zakładu

  • Kolumbia
  • Kierownik
  • 2018-08-03
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 2018-09-02)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Instanta Sp. z o.o., międzynarodowy producent kawy rozpuszczalnej
    poszukuje osoby na stanowisko:

    Kierownik PRODUKCJI / ZAKŁADU

    Miejsce pracy: Fabryka zagraniczna

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie produkcją, działem technicznym, działem jakości oraz magazynem w rozwijającym się zakładzie zagranicznym (zatrudnienie do 50 osób). Docelowo pozycja Kierownika Zakładu.

    Wymagania:

    • Dyspozycyjność – po kilkumiesięcznym szkoleniu w siedzibie głównej firmy w Polsce, gotowość  do wyjazdu na zagraniczny kontrakt (2 – 5 lat)
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej średnio-zaawansowanym
    • Co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe jako kierownik zmianowy/kierownik produkcji /działu technicznego (mile widziane: w branży spożywczej)
    • Wykształcenie wyższe (preferowane: o profilu technicznym)
    • Umiejętność kierowania zespołem, samodzielność, umiejętność radzenia sobie ze stresem, determinacja w dążeniu do celu, odpowiedzialność motywowania i słuchania odległych pracowników, opanowanie

    Oferujemy:

    • Bardzo ciekawa pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Możliwość kierowania rozwojem zagranicznego zakładu produkcyjnego
    • Wszelkie narzędzia niezbędne do pracy
    • Pomoc w relokacji i adaptacji
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zakresu obowiązków

    Aplikacje CV i List motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

     Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.