Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

AVITO firmie

  • Załuski (pow. płoński)

    Załuski (pow. płoński), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem produkcji, podejmowanie decyzji w celu zapewnienia produkcji o najwyższej jakości, zgodnie z wymogami HACCP, BRC, IFS

  • Zarządzanie zespołem pracowników (ok. 100 osób) w celu zapewnienie płynności produkcji w odpowiednim czasie

  • Eliminowanie przyczyn reklamacji i strat produkcyjnych

  • Inicjowanie działań poprawiających efektywność,

  • Współpraca z innymi działami

  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie i inżynieria produkcji, technologia żywności, technologia chemiczna, biotechnologia lub pokrewne,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem hierarchicznym ze znajomością podstaw prawa pracy

  • Świeże spojrzenie na biznes i zrozumienie środowiska produkcyjnego,

  • Umiejętność analitycznego myślenia, odpowiedzialność, zdolności organizacyjne, dynamizm i skuteczność w podejmowanych działaniach,

  • Dobra obsługa pakietu MS Office,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym- również weekendy

To oferujemy

  • Umowę o pracę na okres próbny, docelowo umowę na czas nieokreślony

  • Możliwość pracy i zdobycia doświadczenia w znanej firmie

  • Wynagrodzenie adekwatne do pełnionych obowiązków/zajmowanego stanowiska